Dziękujemy, że zechciałeś odwiedzić stronę naszego warsztatu. Firma SUPERWARSZTAT.EU jest obecna na rynku od sierpnia 2014r i powstała w odpowiedzi, na wysyp nierzetelnych i niekompetentnych pseudowarsztatów , w których fachowość to pojęcie obce, a pieniądze bierze się nie za skuteczną naprawę, a za ''bajerowanie'' klienta. Pomimo iż nasza firma na rynku obecna jest od niespełna dwóch lat, nasze doświadczenie w obsłudze i naprawie samochodów sięga początków 2005 roku. Jest ono wynikiem edukacji w tym kierunku, pasji, samozaparcia w dążeniu do zdobywania wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej. Nasz warsztat nie może pozwolić sobie na fuszerkę, ponieważ pracujemy na swoją pozycję na rynku od niedawna, poza tym priorytetem naszego zakładu to profesjonalne podejście do tematu, każdy przypadek to oddzielna, indywidualna sprawa. Wnikliwa diagnostyka problemu - w celu uniknięcia niepotrzebnych kosztów, następnie wymiana, bądź naprawa uszkodzonego podzespołu.

Warsztat samochodowy SUPERWARSZTAT.EU specjalizuje się w wymianie paskowych napędów rozrządu. Każdy silnik obsługujemy wg. technologii, przewidzianej przez producenta pojazdu. Niezbędne do tego są narzędzia specjalne producenta, odpowiednie blokady, oraz wiedza i doświadczenie, którego kupić się nie da - można je jedynie nabyć - a my już to mamy! Nie posiadamy blokad do Twojego silnika? Nie ma problemu! W ciągu trzech dni roboczych, sprowadzimy je od producenta, aby w pełni profesjonalnie wymienić rozrząd w Twoim aucie. Czy konkurencje stać na taki ruch?

Warsztat SUPERWARSZTAT.EU to także nowy standard w obsłudze klienta. Chcesz skorzystać z naszych usług, ale mieszkasz w sąsiadującym mieście? Nie ma problemu! Podstaw auto pod bramę warsztatu, następnie my, odwieziemy Cię we wskazane miejsce, jeśli to możliwe uczynimy to Twoim samochodem (jazda ta zostanie zaliczona na poczet jazdy próbnej, przy okazji zweryfikujemy stan techniczny Twojego auta, być może wykryjemy inne potencjalne usterki), jeśli nie, przewieziemy Cię naszym transportem, do 15 km całkowicie za darmo! Konkurencja tego nie robi. Dodatkowo, do każdej naprawy, zostanie dołączony paragon fiskalny lub faktura VAT oraz karta gwarancyjna, z opisem naprawy i wyszczególnioną listą wymienionych części. Na Twoje życzenie, stare części możesz zachować, bądź obejrzeć w celu zweryfikowania prawdziwości wykonania usługi. W przypadku przedłużającej się naprawy (np. oczekiwanie na części bądź przerwy świąteczne) jest możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas rozwiązania problemu.

Zapraszamy do współpracy komisy samochodowe, floty, firmy transportowe. Dla stałych klientów przewidziane rabaty (nawet do 15% !)